PONEC - divadlo pro tanec TANEC PRAHA TANEC DĚTEM ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA M4m - M for mobility

Divadlo pro tanec

Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla

Představení pro děti, Dětské studio divadla Ponec, festival TANEC PRAHA DĚTEM, projekt Tanec školám

Festival českého současného tance a pohybového divadla

M4m - M for mobility

Využijte nabídku 1+1 vstupenka na NANOHACH ČESKY v PONCI

Po dvou letech uvádí renomovaný soubor NANOHACH ve třech českých městech (Pardubice, Plzeň, Praha) další kolo přehlídky své české taneční tvorby ve vlastní dramaturgii. V divadle PONEC budou oslavě tance NANOHACH ČESKY patřit 3 večery: 6., 8. a 10. listopadu. Více o projektu najdete na www.nanohach.cz

Využijte speciální akce a získejte 1+1 vstupenku zdarma na představení (6., 8., 10.11.) v rámci NANOHACH ČESKY v divadle PONEC. Slevu lze uplatnit pouze na pokladně divadla PONEC. Při koupi vstupenek je nutné říct heslo PONEC NANOHACH ČESKY. Slevu nelze kombinovat s ostatními slevami.

8. listopadu se v PONCI odehraje Odpolední slavnost tance spojená s ochutnávkou vína a občerstvením ve spolupráci s barovou sekcí Bajkazylu. Po představení DIPTYCH se na baru divadla PONEC následovat umělecké setkání doplněné o výklad a komentář k uvedení choreografií Michala Záhory Diptych (2014) a Orbis pictus (2012), která na sebe tématicky volně navazují. Slovem povedou Monika Sybolová, kurátorka pro vzdělávání (Národní galerie, Praha) a Petr Vacík, farní vikář (Akademická farnost, Praha).

 

přidáno 19. 10. 2015

Tanec Praha provozuje divadlo Ponec, pořádá festivaly současného tance a pohybového divadla a koordinuje projekty určené pro děti a projekty podporující mobilitu umělců.
Tanec Praha, nno | Orgány | Výroční zprávy | Kontakty