PONEC - divadlo pro tanec TANEC PRAHA TANEC DĚTEM ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA M4m - M for mobility

Divadlo pro tanec

Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla

Představení pro děti, Dětské studio divadla Ponec, festival TANEC PRAHA DĚTEM, projekt Tanec školám

Festival českého současného tance a pohybového divadla

M4m - M for mobility

Technické informace

Variabilní prostor divadla Ponec nabízí kompletní technické i společenské zázemí. Sál o rozměru 12m x 22m je nadstandardně ozvučen a disponuje moderním světelným parkem. Vstupní část divadla tvoří foyer (přízemí) a divadelní bar (patro).

Pro akce vyžadující úzký kontakt diváka s účinkujícími nabízí sál kapacitu divácké tribuny s výraznou elevací (40 cm každý stupeň) až pro 110 osob, pohodlně se však v kukátkově řešeném hledišti usadí i 170 diváků. Při jiném uspořádání prostoru (aréna, U, L apod.) lze kapacitu navýšit až na 200 míst.

Sál je klimatizován, je vybaven kvalitní taneční odpruženou podlahou (12m x 16m), baletizolem (taneční koberec) černé, bílé a šedé barvy, černými sametovými výkryty včetně černého a bílého horizontu (možno doplnit bílými bočními výkryty).

Pro potřebu videoprojekcí je k dispozici projekční plátno a projektor s výkonem 5500 ANSI. Světelná kapacita divadla čítá 72 okruhů a k užití je minimálně 120 světelných aparátů. Ozvučení je plně profesionální včetně doplňků např. pro koncertní produkce.

Foyer v přízemí divadla je vybaveno šatnou pro veřejnost, cocktailovými stoly a pulty k servírování nápojů. V 1. patře foyer je bar s kompletním zázemím a 55 místy k sezení.

Šatny pro účinkující jsou za hlavním sálem a mají vlastní hygienické zázemí.

Obslužnost prostoru je vynikající, neboť zásobovací vozy mohou najet až k vratům bezprostředně vedoucím do sálu. Ponec přímo nesousedí s obydlenými budovami, proto není časově omezen "hlasitější" program produkcí.

Ke stažení ve formátu PDF

Máte zájem uspořádat v divadle Ponec svou akci?

Kontaktuje přímo naší produkci: Jakub Hradilek, jakub.hradilek@tanecpraha.eu.

Tanec Praha provozuje divadlo Ponec, pořádá festivaly současného tance a pohybového divadla a koordinuje projekty určené pro děti a projekty podporující mobilitu umělců.
Tanec Praha, nno | Orgány | Výroční zprávy | Kontakty